Aronga
Tauwhāiti
A035VW01 V0

A035VW01 V0 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | A035VW01 V0 |
|---|---|
| Pae Waitohu | AUO |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| A035VW01 V0 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Aratau Tauira | A035VW01 V.0 |
| Tae Mahi | 0 ~ 60 °C |
| Haumaru Ruinga | -25 ~ 70 °C |
| Nga korero | 3 in 1 FPC |
A035VW01 V0 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 800×480(RGB) (WVGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Horizontal Stripe |
| Pihanga Pika | 268 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 15:9 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.0945×0.0315 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.0945×0.0945 mm (H×V) |
| Taumaha | 25.5±2 |
| Mata | Hard coating |
| Area Mahinga | 75.6×45.36 mm (H×V) |
| Bezel Area | 77.9×47.91 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 87.04×51.76 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 2.495 mm |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
A035VW01 V0 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 450 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 15/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Te Maama White | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Maama te Maama | N |
A035VW01 V0 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | Yes (U/D, L/R) |
A035VW01 V0 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| He nui te raima | 5S1P |
| Hanga Hangaira | 1 string |
| Penehi Rama | 16±1.6V |
| Rama i teianei | 22/24.2mA (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Included in panel signal interface |
| Papa Pouaka Papa | No |
A035VW01 V0 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | TTL |
|---|---|
| Pato Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/VDDIO) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 26/1.0mA (Typ.)(IDD/IDDIO) |
| Putanga mo nga Whakaatu Whakaaturanga | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Momo Atanga | Connector |
