A050BTS30R0

| Tauira tauira | A050BTS30R0 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Aptus |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| A050BTS30R0 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 87.3×87.3 mm |
| Whakaahuatanga | 111.55×110 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 50/50/40/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | TTL (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3/9.7/18/-6V (Typ.)(VDD1/VDD2/VGG/VEE) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Aptus A050BTS30R0.
Aptus A050BTS30R0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Aptus A050BTS30R0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Aptus A050BTS30R0 ranei atu Aptus LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Aptus A050BTS30R0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Aptus A050BTS30R0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Aptus A050BTS30R0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Aptus A050BTS30R0 ranei atu Aptus LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Aptus A050BTS30R0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "A050BTS30R0"
- Aptus A050BTS30R0
- A050BTS30R0 raupapa
- A050BTS30R0 te ahua
- A050BTS30R0 utu
- Kaihoko A050BTS30R0
