Aronga
Tauwhāiti
AA090MF01

AA090MF01 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | AA090MF01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Mitsubishi |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AA090MF01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Aratau Tauira | T-55562D090J-LW-A-AAN |
| Tae Mahi | -30 ~ 80 °C |
| Haumaru Ruinga | -30 ~ 80 °C |
| Nga korero | NCM |
AA090MF01 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 103 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 15:9 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.082×0.246 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.246×0.246 mm (H×V) |
| Taumaha | 340g (Typ.) |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Area Mahinga | 196.8×118.08 mm (H×V) |
| Bezel Area | 199.4×120.7 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 219×136.2 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 7.0/10.0 (Typ./Max.) mm |
| Horo me nga Poaka | Side mounting holes (4-M2) on refth, right bezel |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
AA090MF01 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 800 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Tae Tae | 40% NTSC (CIE1931) |
| Wā Whakautu | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Te Maama White | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Maama te Maama | Y |
AA090MF01 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | Yes (180°) |
| Te Whakamahinga Mana Utu | 4.9W (Typ.) |
AA090MF01 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| He nui te raima | 7S2P |
| Hanga Hangaira | 2 strings |
| Te wa mo te rama | 100K(Typ.) (Hours) |
| Whakapakahia te Papa | Replaceable |
| Penehi Rama | 24/29.9V (Typ./Max.) |
| Rama i teianei | 80/90mA (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Papa Pouaka Papa | No |
AA090MF01 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | LVDS |
|---|---|
| Pato Waitohu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 340/500mA (Typ.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | JAE - FI-SE20P-HFE, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
