AA090TA01

| Tauira tauira | AA090TA01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Mitsubishi |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 1280×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AA090TA01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 195.84×117.504 mm |
| Whakaahuatanga | 219×136.2 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 50% |
| Wā Whakautu | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 2 strings WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Mitsubishi AA090TA01.
Mitsubishi AA090TA01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Mitsubishi AA090TA01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Mitsubishi AA090TA01 ranei atu Mitsubishi LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Mitsubishi AA090TA01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA090TA01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Mitsubishi AA090TA01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Mitsubishi AA090TA01 ranei atu Mitsubishi LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Mitsubishi AA090TA01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AA090TA01"
- Mitsubishi AA090TA01
- AA090TA01 raupapa
- AA090TA01 te ahua
- AA090TA01 utu
- Kaihoko AA090TA01

