AA142XB02

| Tauira tauira | AA142XB02 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Mitsubishi |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,14.2 inch, 1024×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AA142XB02 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 288.768×216.576 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | |
| Tirohia te Angle | |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | CCFL |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Mitsubishi AA142XB02.
Mitsubishi AA142XB02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Mitsubishi AA142XB02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Mitsubishi AA142XB02 ranei atu Mitsubishi LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Mitsubishi AA142XB02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA142XB02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Mitsubishi AA142XB02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Mitsubishi AA142XB02 ranei atu Mitsubishi LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Mitsubishi AA142XB02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AA142XB02"
- Mitsubishi AA142XB02
- AA142XB02 raupapa
- AA142XB02 te ahua
- AA142XB02 utu
- Kaihoko AA142XB02

