AA150XC04

| Tauira tauira | AA150XC04 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Mitsubishi |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AA150XC04 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 304.1×228.1 mm |
| Whakaahuatanga | 326×255×16 mm |
| Mata | Hard coating (2H), Antireflection |
| Whakatau Ratonga | 350:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/70/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | CMOS (2 ch, 8-bit) , 76 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Mitsubishi AA150XC04.
Mitsubishi AA150XC04 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Mitsubishi AA150XC04 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Mitsubishi AA150XC04 ranei atu Mitsubishi LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Mitsubishi AA150XC04 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA150XC04 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Mitsubishi AA150XC04 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Mitsubishi AA150XC04 ranei atu Mitsubishi LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Mitsubishi AA150XC04 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AA150XC04"
- Mitsubishi AA150XC04
- AA150XC04 raupapa
- AA150XC04 te ahua
- AA150XC04 utu
- Kaihoko AA150XC04

