AG-640480C2FTCW-02

| Tauira tauira | AG-640480C2FTCW-02 |
|---|---|
| Pae Waitohu | AMPIRE |
| Tuhinga | FSTN-LCD ,7.2 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | FSTN-LCD |
| AG-640480C2FTCW-02 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Area Mahinga | 147.18×110.38 mm |
| Whakaahuatanga | 205.5×141×7 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 10:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome |
| Wā Whakautu | 234/110 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 45/45/26/50 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 70Hz |
| Momo Momo | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel Data (4-bit) , 15 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AMPIRE AG-640480C2FTCW-02.
AMPIRE AG-640480C2FTCW-02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AMPIRE AG-640480C2FTCW-02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AMPIRE AG-640480C2FTCW-02 ranei atu AMPIRE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AMPIRE AG-640480C2FTCW-02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AG-640480C2FTCW-02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AMPIRE AG-640480C2FTCW-02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AMPIRE AG-640480C2FTCW-02 ranei atu AMPIRE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AMPIRE AG-640480C2FTCW-02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AG-640480C2FTCW-02"
- AMPIRE AG-640480C2FTCW-02
- AG-640480C2FTCW-02 raupapa
- AG-640480C2FTCW-02 te ahua
- AG-640480C2FTCW-02 utu
- Kaihoko AG-640480C2FTCW-02

