Aronga
Tauwhāiti
AM-1024768R2TNQW-00H

AM-1024768R2TNQW-00H Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | AM-1024768R2TNQW-00H |
|---|---|
| Pae Waitohu | AMPIRE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,12.0 inch, 1024×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AM-1024768R2TNQW-00H Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -20 ~ 70 °C |
| Haumaru Ruinga | -30 ~ 80 °C |
AM-1024768R2TNQW-00H Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 105 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Area Mahinga | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 279×209 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 6.0/9.0 (Typ./Max.) mm |
| Horo me nga Poaka | Face mounting holes (4-Φ3.4, 3-R1.7) on left and right bezel |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
AM-1024768R2TNQW-00H Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) |
| Wā Whakautu | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.305; Wy:0.325 |
| Te Maama White | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Maama te Maama | Y |
AM-1024768R2TNQW-00H Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | No |
AM-1024768R2TNQW-00H Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| He nui te raima | 10S5P |
| Hanga Hangaira | Array |
| Te wa mo te rama | 50K(Min.) (Hours) |
| Penehi Rama | 33.0V (Typ.) |
| Rama i teianei | 325mA (Typ.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Papa Pouaka Papa | No |
AM-1024768R2TNQW-00H Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | LVDS |
|---|---|
| Pato Waitohu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 250mA (Max.) |
| Whakaoranga Mana Whakahaere | 0.83W (Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | STM - MSB240420E, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
