AM-240320H1TNQW-00H

| Tauira tauira | AM-240320H1TNQW-00H |
|---|---|
| Pae Waitohu | AMPIRE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AM-240320H1TNQW-00H Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 33.48×44.64 mm |
| Whakaahuatanga | 40.1×52.816×4 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 200:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 52% |
| Wā Whakautu | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 60/60/35/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | 3S1P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | CPU , 39 pins |
| Putanga Whakauru | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H.
AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H ranei atu AMPIRE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H ranei atu AMPIRE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AM-240320H1TNQW-00H"
- AMPIRE AM-240320H1TNQW-00H
- AM-240320H1TNQW-00H raupapa
- AM-240320H1TNQW-00H te ahua
- AM-240320H1TNQW-00H utu
- Kaihoko AM-240320H1TNQW-00H

