AM-320480-035BT

| Tauira tauira | AM-320480-035BT |
|---|---|
| Pae Waitohu | Amson |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AM-320480-035BT Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 48.96×73.44 mm |
| Whakaahuatanga | 55.66×85.04×3.7 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | |
| Tirohia te Angle | |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | 8/16-bit 8080 parallel , 40 pins |
| Putanga Whakauru | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Amson AM-320480-035BT.
Amson AM-320480-035BT he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Amson AM-320480-035BT pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Amson AM-320480-035BT ranei atu Amson LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Amson AM-320480-035BT i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Amson AM-320480-035BT he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Amson AM-320480-035BT pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Amson AM-320480-035BT ranei atu Amson LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Amson AM-320480-035BT i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AM-320480-035BT"
- Amson AM-320480-035BT
- AM-320480-035BT raupapa
- AM-320480-035BT te ahua
- AM-320480-035BT utu
- Kaihoko AM-320480-035BT
