AM-640480G4TNQW-04H

| Tauira tauira | AM-640480G4TNQW-04H |
|---|---|
| Pae Waitohu | AMPIRE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AM-640480G4TNQW-04H Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 115.2×86.4 mm |
| Whakaahuatanga | 127×99.13×8.3 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 250:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AMPIRE AM-640480G4TNQW-04H.
AMPIRE AM-640480G4TNQW-04H he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AMPIRE AM-640480G4TNQW-04H pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AMPIRE AM-640480G4TNQW-04H ranei atu AMPIRE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AMPIRE AM-640480G4TNQW-04H i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-640480G4TNQW-04H he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AMPIRE AM-640480G4TNQW-04H pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AMPIRE AM-640480G4TNQW-04H ranei atu AMPIRE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AMPIRE AM-640480G4TNQW-04H i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AM-640480G4TNQW-04H"
- AMPIRE AM-640480G4TNQW-04H
- AM-640480G4TNQW-04H raupapa
- AM-640480G4TNQW-04H te ahua
- AM-640480G4TNQW-04H utu
- Kaihoko AM-640480G4TNQW-04H

