AS104BIX20L0

| Tauira tauira | AS104BIX20L0 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Aptus |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 1024×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AS104BIX20L0 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 210.43×157.82 mm |
| Whakaahuatanga | 235×173×10.5 mm |
| Mata | Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 900:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 25 (Max.)(Tr+Tf) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Max..)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Aptus AS104BIX20L0.
Aptus AS104BIX20L0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Aptus AS104BIX20L0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Aptus AS104BIX20L0 ranei atu Aptus LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Aptus AS104BIX20L0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Aptus AS104BIX20L0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Aptus AS104BIX20L0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Aptus AS104BIX20L0 ranei atu Aptus LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Aptus AS104BIX20L0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AS104BIX20L0"
- Aptus AS104BIX20L0
- AS104BIX20L0 raupapa
- AS104BIX20L0 te ahua
- AS104BIX20L0 utu
- Kaihoko AS104BIX20L0

