AT070WSM-NW1-3800(3G00)

| Tauira tauira | AT070WSM-NW1-3800(3G00) |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AT070WSM-NW1-3800(3G00) Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 154.22×85.92 mm |
| Whakaahuatanga | 164.9×100×5.1 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 800:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Wā Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Tirohia te Angle | 80/80/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 3S10P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3/9.6/18/-6V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00).
BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) ranei atu BOE LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AT070WSM-NW1-3800(3G00)"
- BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00)
- AT070WSM-NW1-3800(3G00) raupapa
- AT070WSM-NW1-3800(3G00) te ahua
- AT070WSM-NW1-3800(3G00) utu
- Kaihoko AT070WSM-NW1-3800(3G00)

