Aronga
Tauwhāiti
B101EAN02.2

B101EAN02.2 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | B101EAN02.2 |
|---|---|
| Pae Waitohu | AUO |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| B101EAN02.2 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | 0 ~ 50 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 60 °C |
B101EAN02.2 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 800(RGB)×1280 (WXGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 150 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 10:16 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.0564×0.1692 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.1692×0.1692 mm (H×V) |
| Taumaha | 152g (Max.) |
| Mata | Glare (Haze 0%), Antireflection |
| Area Mahinga | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 142×228.5 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 2.6 (Typ.) mm |
| Horo me nga Poaka | Without |
| Nga Whenua Whenua ranei | Portrait type |
| Pae Tae | Without |
B101EAN02.2 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | AHVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 350 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 16.7M (8-bit) |
| Tae Tae | 60% NTSC (CIE1931) |
| Wā Whakautu | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | Symmetry |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.300; Wy:0.320 |
| Te Maama White | 1.25/1.33 (Max.)(5/13 points) |
| Maama te Maama | N |
B101EAN02.2 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | No |
| Te Whakamahinga Mana Utu | 2.22W (Max.) |
B101EAN02.2 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| Te wa mo te rama | 15K(Min.) (Hours) |
| Penehi Rama | 19.6/20.65/22.4V (Min./Typ./Max.) |
| Rama i teianei | 21mA (Typ.) |
| Whakaoho Whakaoho Rama | 1.8W (Max.) |
| Momo Atanga | Included in panel signal interface |
| Papa Pouaka Papa | No |
B101EAN02.2 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | LVDS |
|---|---|
| Pato Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 121mA (Max.) |
| Whakaoranga Mana Whakahaere | 0.40W (Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | HRS - FH26W-39S-0.3SHW, Pitch:0.3 mm, Pin:39 pins |
