B101EVN02.0

| Tauira tauira | B101EVN02.0 |
|---|---|
| Pae Waitohu | AUO |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| B101EVN02.0 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 216.96×135.6 mm |
| Whakaahuatanga | 229.46×149.2×5.2 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1300:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) 45% |
| Wā Whakautu | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AUO B101EVN02.0.
AUO B101EVN02.0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO B101EVN02.0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO B101EVN02.0 ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO B101EVN02.0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AUO B101EVN02.0 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO B101EVN02.0 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO B101EVN02.0 ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO B101EVN02.0 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "B101EVN02.0"
- AUO B101EVN02.0
- B101EVN02.0 raupapa
- B101EVN02.0 te ahua
- B101EVN02.0 utu
- Kaihoko B101EVN02.0

