C-51505NFQJ-LR-AG

| Tauira tauira | C-51505NFQJ-LR-AG |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | FSTN-LCD ,3.0 inch, 20×2 |
| Momo Raraunga | FSTN-LCD |
| C-51505NFQJ-LR-AG Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Whakaatu Momotuhi | 5×8 dots |
| Rahi Pūāhua | 3.235×5.585 mm |
| Pitch Character | 3.8×5.95 mm |
| Area Mahinga | 75.435×11.535 mm |
| Bezel Area | 83.0×18.6 mm |
| Whakaahuatanga | 116×37×15.9 mm |
| Whakatau Ratonga | 80:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome |
| Wā Whakautu | 45/200 (Typ.)(Tr/Td) |
| Momo Momo | 2S1P R-LED Without Driver |
| Atanga Waitohu | 8-bit parallel , 16 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG.
Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "C-51505NFQJ-LR-AG"
- Kyocera C-51505NFQJ-LR-AG
- C-51505NFQJ-LR-AG raupapa
- C-51505NFQJ-LR-AG te ahua
- C-51505NFQJ-LR-AG utu
- Kaihoko C-51505NFQJ-LR-AG

