CLAA156WA12

| Tauira tauira | CLAA156WA12 |
|---|---|
| Pae Waitohu | CPT |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| CLAA156WA12 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 344.232×193.536 mm |
| Whakaahuatanga | 359.3×209.5×5.5 mm |
| Hanga Hanga | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Wā Whakautu | 3/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 45/45/20/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | eDP (1 Lane) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CPT CLAA156WA12.
CPT CLAA156WA12 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CPT CLAA156WA12 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CPT CLAA156WA12 ranei atu CPT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CPT CLAA156WA12 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA156WA12 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CPT CLAA156WA12 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CPT CLAA156WA12 ranei atu CPT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CPT CLAA156WA12 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CLAA156WA12"
- CPT CLAA156WA12
- CLAA156WA12 raupapa
- CLAA156WA12 te ahua
- CLAA156WA12 utu
- Kaihoko CLAA156WA12
