CNKT0240-12003A
| Tauira tauira | CNKT0240-12003A |
|---|---|
| Pae Waitohu | White Brand |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| CNKT0240-12003A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Raupapa | CNKT0240-12003 |
| Keywords Desc. | 2.4" 240*320 65/262K color 8/16bit MPU TFT LCD Module |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | Color TFT-LCD |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 240×320 |
| Whakaaro Ratonga | 3:4 (W:H) |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 36.72 (W) × 48.96 (H) mm (A.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 42.72 (W) × 60.26 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 2.2 mm |
| Family Family | TN |
| Polarizer | Transmissive |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Tirohia te Angle | 45/45/45/20 (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 12 o'clock |
| Nga Tae Tau | 65K/262K |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | CPU |
| Ngā Tohu Ataahua | 37 Pins |
| Pae Tae | Without |
| Te Tauira Mahi. | -10 ~ 60 °C |
| Tiaki Tārua. | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o White Brand CNKT0240-12003A.
White Brand CNKT0240-12003A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNKT0240-12003A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNKT0240-12003A ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNKT0240-12003A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
White Brand CNKT0240-12003A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNKT0240-12003A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNKT0240-12003A ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNKT0240-12003A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CNKT0240-12003A"
- White Brand CNKT0240-12003A
- CNKT0240-12003A raupapa
- CNKT0240-12003A te ahua
- CNKT0240-12003A utu
- Kaihoko CNKT0240-12003A
