CT022TN04 V.1

| Tauira tauira | CT022TN04 V.1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | INNOLUX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| CT022TN04 V.1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 33.48×44.64 mm |
| Whakaahuatanga | 38.84×58 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 200:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K |
| Wā Whakautu | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | |
| Momo Momo | 1S4P WLED |
| Atanga Waitohu | CPU/RGB |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o INNOLUX CT022TN04 V.1.
INNOLUX CT022TN04 V.1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te INNOLUX CT022TN04 V.1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te INNOLUX CT022TN04 V.1 ranei atu INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te INNOLUX CT022TN04 V.1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
INNOLUX CT022TN04 V.1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te INNOLUX CT022TN04 V.1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te INNOLUX CT022TN04 V.1 ranei atu INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te INNOLUX CT022TN04 V.1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CT022TN04 V.1"
- INNOLUX CT022TN04 V.1
- CT022TN04 V.1 raupapa
- CT022TN04 V.1 te ahua
- CT022TN04 V.1 utu
- Kaihoko CT022TN04 V.1

