DMC-16117A
| Tauira tauira | DMC-16117A |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | TN-LCD ,2.4 inch, 16×1 |
| Momo Raraunga | TN-LCD |
| DMC-16117A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Reflective |
| Whakaatu Momotuhi | 5×8 dots |
| Rahi Pūāhua | 3.2×5.95 mm |
| Pitch Character | 3.75×5.95 mm |
| Area Mahinga | 59.4×5.95 mm |
| Bezel Area | 64.5×13.0 mm |
| Whakaahuatanga | 80×36×10 mm |
| Whakatau Ratonga | 3.5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome |
| Wā Whakautu | 180/130 (Typ.)(Tr/Td) |
| Momo Momo | No B/L |
| Atanga Waitohu | 8-bit parallel , 14 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o OPTREX DMC-16117A.
OPTREX DMC-16117A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX DMC-16117A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX DMC-16117A ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX DMC-16117A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
OPTREX DMC-16117A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX DMC-16117A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX DMC-16117A ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX DMC-16117A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "DMC-16117A"
- OPTREX DMC-16117A
- DMC-16117A raupapa
- DMC-16117A te ahua
- DMC-16117A utu
- Kaihoko DMC-16117A
