DMF-50316NF-FW-1

| Tauira tauira | DMF-50316NF-FW-1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | FSTN-LCD ,5.2 inch, 240×64 |
| Momo Raraunga | FSTN-LCD |
| DMF-50316NF-FW-1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tau Pika | 240×64 |
| Area Mahinga (mm) | 127.16 × 33.88 (H×V) |
| Ko te Pee Bezel (mm) | 132.0 × 39.0 (H×V) |
| Te whakamarama | 130 (Typ.)(cd/m²) |
| Tirohia te Angle | 50/44/37/28 (Typ.)(CR≥2) |
| Tuhinga pai i | 6 o'clock |
| Tae Tae | Monochrome |
| Mass | 155g (Max.) |
| Whakahou Whakatau | 70Hz |
| Whakarite | Rectangle |
| Whakahuahua (mm) | 180 × 70 × 14 (H×V×D) |
| Maimoatanga | - |
| Whakatau Ratonga | 50 : 1 (Typ.) (TM) |
| Mahinga Mahi | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Whakautu | 220/80 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Maama | 1 pcs CCFL , 50K hours , No Driver |
| Papamahi | Without |
| Momo Waitohu | 8-bit parallel , Pad , 20 pins |
| Whakaaetanga Muku | 5.0V (Typ.) |
| Max. Ratonga | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Kyocera DMF-50316NF-FW-1.
Kyocera DMF-50316NF-FW-1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera DMF-50316NF-FW-1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera DMF-50316NF-FW-1 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera DMF-50316NF-FW-1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Kyocera DMF-50316NF-FW-1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera DMF-50316NF-FW-1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera DMF-50316NF-FW-1 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera DMF-50316NF-FW-1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "DMF-50316NF-FW-1"
- Kyocera DMF-50316NF-FW-1
- DMF-50316NF-FW-1 raupapa
- DMF-50316NF-FW-1 te ahua
- DMF-50316NF-FW-1 utu
- Kaihoko DMF-50316NF-FW-1

