DMF5005NY-LY
| Tauira tauira | DMF5005NY-LY |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | STN-LCD ,5.2 inch, 240×64 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| DMF5005NY-LY Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | STN, Yellow/Green (Positive), Transmissive |
| Area Mahinga | 127.16×33.88 mm |
| Whakaahuatanga | 180×65 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 7:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome (1-bit) |
| Wā Whakautu | 160/160 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 32/32/36/33 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 70Hz |
| Momo Momo | YG-LED Without Driver |
| Atanga Waitohu | 8-bit parallel , 22 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o OPTREX DMF5005NY-LY.
OPTREX DMF5005NY-LY he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX DMF5005NY-LY pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX DMF5005NY-LY ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX DMF5005NY-LY i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
OPTREX DMF5005NY-LY he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX DMF5005NY-LY pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX DMF5005NY-LY ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX DMF5005NY-LY i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "DMF5005NY-LY"
- OPTREX DMF5005NY-LY
- DMF5005NY-LY raupapa
- DMF5005NY-LY te ahua
- DMF5005NY-LY utu
- Kaihoko DMF5005NY-LY

