DMF682AN-EW
| Tauira tauira | DMF682AN-EW |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | STN-LCD ,5.3 inch, 256×128 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| DMF682AN-EW Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | STN, Transflective |
| Area Mahinga | 120.28×60.12 mm |
| Whakaahuatanga | 147×116 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 3:1 (Typ.)(Transmissive) 3:1 (Typ.)(Reflective) |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome |
| Wā Whakautu | 120/200 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | |
| Rautanga | 70Hz |
| Momo Momo | EL Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel Data (4-bit) , 16 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o OPTREX DMF682AN-EW.
OPTREX DMF682AN-EW he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX DMF682AN-EW pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX DMF682AN-EW ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX DMF682AN-EW i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
OPTREX DMF682AN-EW he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX DMF682AN-EW pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX DMF682AN-EW ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX DMF682AN-EW i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "DMF682AN-EW"
- OPTREX DMF682AN-EW
- DMF682AN-EW raupapa
- DMF682AN-EW te ahua
- DMF682AN-EW utu
- Kaihoko DMF682AN-EW

