Aronga
Tauwhāiti
ED060XH2

ED060XH2 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | ED060XH2 |
|---|---|
| Pae Waitohu | E Ink |
| Tuhinga | EPD ,6.0 inch, 758×1024 |
| Momo Raraunga | EPD |
| ED060XH2 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | 0 ~ 50 °C |
| Haumaru Ruinga | -25 ~ 70 °C |
ED060XH2 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 758×1024 |
|---|---|
| Pihikete Pika | Rectangle |
| Pihanga Pika | 212 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 3:4 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.1195×0.1195 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.1195×0.1195 mm (H×V) |
| Taumaha | 66±5g |
| Mata | Antiglare |
| Area Mahinga | 90.58×122.368 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 101.8×138.4 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 2.61 mm |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape / Portrait |
| Pae Tae | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
ED060XH2 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | Reflective |
|---|---|
| Maama | 120 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 12:1 (Typ.) (Reflective) |
| Whakaatu Tae | Grayscale (4-bit) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Te Maama White | 1.43/1.81 (Typ./Max.)(9 points) |
| Whakaaro Whakaaro | 40% (Typ.) |
| Maama te Maama | Y |
ED060XH2 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Front light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| He nui te raima | 5S1P |
| Hanga Hangaira | 1 string |
| Penehi Rama | 16.5V (Max.) |
| Rama i teianei | 20mA (Max.) |
| Whakaoho Whakaoho Rama | 330mW (Max.) |
| Momo Atanga | FPC |
| Papa Pouaka Papa | No |
ED060XH2 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | Parallel Data |
|---|---|
| Pato Waitohu | Parallel Data (8-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 1.5/4.0mA (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | FPC |
