ET035HV05-V
| Tauira tauira | ET035HV05-V |
|---|---|
| Pae Waitohu | Eurotech |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| ET035HV05-V Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Keywords Desc. | 3.5 inch, 320*480, 40pins, 350nits, 16bit RGB inferface, TFT Module |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | Color TFT-LCD, IPS LCD |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 320×480 |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 48.96 (W) × 73.44 (H) mm (A.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 54.5 (W) × 83 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 2.1 mm |
| Family Family | IPS Family |
| Polarizer | Transmissive |
| Maama | 350 (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 700:1 (Typ.) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 12 o'clock |
| Nga Tae Tau | 262K |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | CPU |
| Ngā Tohu Ataahua | 40 Pins |
| Pae Tae | Without |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Eurotech ET035HV05-V.
Eurotech ET035HV05-V he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Eurotech ET035HV05-V pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Eurotech ET035HV05-V ranei atu Eurotech LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Eurotech ET035HV05-V i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET035HV05-V he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Eurotech ET035HV05-V pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Eurotech ET035HV05-V ranei atu Eurotech LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Eurotech ET035HV05-V i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "ET035HV05-V"
- Eurotech ET035HV05-V
- ET035HV05-V raupapa
- ET035HV05-V te ahua
- ET035HV05-V utu
- Kaihoko ET035HV05-V
