Aronga
Tauwhāiti
ETM057020EDHU

ETM057020EDHU Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | ETM057020EDHU |
|---|---|
| Pae Waitohu | EDT |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| ETM057020EDHU Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -20 ~ 70 °C |
| Haumaru Ruinga | -30 ~ 80 °C |
ETM057020EDHU Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 141 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Area Mahinga | 115.2×86.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 116.6×87.8 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 147.6×100 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 12.6 (Max.) mm |
| Horo me nga Poaka | Face mounting holes (4 pcs) on left, right slugs |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
ETM057020EDHU Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 380 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 16.7M (8-bit) |
| Tae Tae | 51% NTSC (CIE1931) |
| Wā Whakautu | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 65/65/55/52 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 12 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.310; Wy:0.350 |
| Te Maama White | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Maama te Maama | N |
ETM057020EDHU Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | Yes (U/D, L/R) |
ETM057020EDHU Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| Te wa mo te rama | 30K(Min.) (Hours) |
| Momo Atanga | Included in panel signal interface |
| Papa Pouaka Papa | 3.3V (Typ.) |
ETM057020EDHU Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | TTL |
|---|---|
| Pato Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3/3.3 (Max.)(VCC/VDD) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 550/8mA (Typ.)(ICC/IDD) |
| Putanga mo nga Whakaatu Whakaaturanga | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | IRISO - IMSA-9637S-40C-TB, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
