Aronga
Tauwhāiti
FG0700K5DSSWAGT1

FG0700K5DSSWAGT1 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | FG0700K5DSSWAGT1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Data Image |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| FG0700K5DSSWAGT1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | -10 ~ 60 °C |
| Haumaru Ruinga | -30 ~ 70 °C |
FG0700K5DSSWAGT1 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 133 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 15:9 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Taumaha | TBD |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Area Mahinga | 152.4×91.44 mm (H×V) |
| Bezel Area | 155.3×94.3 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 165×104.44 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 6.66/11.06 (Typ./Max.) mm |
| Horo me nga Poaka | Without |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Embeded (4-wire Resistive) |
FG0700K5DSSWAGT1 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 250 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K (6-bit) |
| Wā Whakautu | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Te Maama White | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Maama te Maama | N |
FG0700K5DSSWAGT1 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | No |
FG0700K5DSSWAGT1 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| He nui te raima | 3S8P |
| Hanga Hangaira | Array |
| Te wa mo te rama | 20K(Typ.) (Hours) |
| Rama i teianei | 160mA (Typ.) |
| Momo Atanga | Included in panel signal interface |
| Papa Pouaka Papa | 650/400mA (Typ.)(3.3V/5.0V) |
FG0700K5DSSWAGT1 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | TTL |
|---|---|
| Pato Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 150mA (Typ.)(ICC) |
| Momo Atanga | FPC |
