FLPP070NA02

| Tauira tauira | FLPP070NA02 |
|---|---|
| Pae Waitohu | CPT |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| FLPP070NA02 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | HFFS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 153.6×90 mm |
| Whakaahuatanga | 161.45×97.76 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 800:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 24 pins |
| Putanga Whakauru | 3.7V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CPT FLPP070NA02.
CPT FLPP070NA02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CPT FLPP070NA02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CPT FLPP070NA02 ranei atu CPT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CPT FLPP070NA02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CPT FLPP070NA02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CPT FLPP070NA02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CPT FLPP070NA02 ranei atu CPT LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CPT FLPP070NA02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "FLPP070NA02"
- CPT FLPP070NA02
- FLPP070NA02 raupapa
- FLPP070NA02 te ahua
- FLPP070NA02 utu
- Kaihoko FLPP070NA02

