FX100131DSSWAG02

| Tauira tauira | FX100131DSSWAG02 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Data Image |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.0 inch, 1024×600 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| FX100131DSSWAG02 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 222.72×125.28 mm |
| Whakaahuatanga | 235×143×7 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 400:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Wā Whakautu | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Data Image FX100131DSSWAG02.
Data Image FX100131DSSWAG02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Data Image FX100131DSSWAG02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Data Image FX100131DSSWAG02 ranei atu Data Image LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Data Image FX100131DSSWAG02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Data Image FX100131DSSWAG02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Data Image FX100131DSSWAG02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Data Image FX100131DSSWAG02 ranei atu Data Image LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Data Image FX100131DSSWAG02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "FX100131DSSWAG02"
- Data Image FX100131DSSWAG02
- FX100131DSSWAG02 raupapa
- FX100131DSSWAG02 te ahua
- FX100131DSSWAG02 utu
- Kaihoko FX100131DSSWAG02

