H019IN01

| Tauira tauira | H019IN01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | AU Optronics |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 128×160 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| H019IN01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 30.72×38.39 mm |
| Whakaahuatanga | 38.5×51.7 mm |
| Mata | Hard coating |
| Whakatau Ratonga | 150:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 65K/262K |
| Wā Whakautu | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 45/45/20/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 3S1P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | CPU , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AU Optronics H019IN01.
AU Optronics H019IN01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AU Optronics H019IN01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AU Optronics H019IN01 ranei atu AU Optronics LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AU Optronics H019IN01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AU Optronics H019IN01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AU Optronics H019IN01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AU Optronics H019IN01 ranei atu AU Optronics LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AU Optronics H019IN01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "H019IN01"
- AU Optronics H019IN01
- H019IN01 raupapa
- H019IN01 te ahua
- H019IN01 utu
- Kaihoko H019IN01

