H497TLB01.4

| Tauira tauira | H497TLB01.4 |
|---|---|
| Pae Waitohu | AUO |
| Tuhinga | AM-OLED ,5.0 inch, 720×1280 |
| Momo Raraunga | AM-OLED |
| H497TLB01.4 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Area Mahinga | 61.92×110.08 mm |
| Whakaahuatanga | 65.92×118.64 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 10000 : 1 (Min.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 100% |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥1600) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Driver IC | Built-in RM69052 |
| Atanga Waitohu | MIPI (4 data lanes) , 39 pins |
| Putanga Whakauru | 1.8/3.1/3.7V (Typ.)(VDDI/VCI/VBAT) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AUO H497TLB01.4.
AUO H497TLB01.4 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO H497TLB01.4 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO H497TLB01.4 ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO H497TLB01.4 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AUO H497TLB01.4 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO H497TLB01.4 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO H497TLB01.4 ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO H497TLB01.4 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "H497TLB01.4"
- AUO H497TLB01.4
- H497TLB01.4 raupapa
- H497TLB01.4 te ahua
- H497TLB01.4 utu
- Kaihoko H497TLB01.4
