H546TAN01.3

| Tauira tauira | H546TAN01.3 |
|---|---|
| Pae Waitohu | AUO |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,5.5 inch, 720×1280 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| H546TAN01.3 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 68.04×120.96 mm |
| Whakaahuatanga | 70.84×128.66 mm |
| Mata | Without Polarizer |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Wā Whakautu | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Driver IC | COG Suggest NT35521, NT35521S, OTM1283A, OTM1284A, HX8394D21 |
| Putanga Whakauru | 1.8/3.0V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AUO H546TAN01.3.
AUO H546TAN01.3 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO H546TAN01.3 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO H546TAN01.3 ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO H546TAN01.3 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AUO H546TAN01.3 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO H546TAN01.3 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO H546TAN01.3 ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO H546TAN01.3 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "H546TAN01.3"
- AUO H546TAN01.3
- H546TAN01.3 raupapa
- H546TAN01.3 te ahua
- H546TAN01.3 utu
- Kaihoko H546TAN01.3

