HSD024F3N6-A00

| Tauira tauira | HSD024F3N6-A00 |
|---|---|
| Pae Waitohu | HannStar |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HSD024F3N6-A00 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 36.72×48.96 mm |
| Whakaahuatanga | 39.72×55.96×1 mm |
| Mata | Without Polarizer |
| Whakatau Ratonga | 600:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 65% |
| Wā Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | Suggest HX8347-G, ILI9340C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o HannStar HSD024F3N6-A00.
HannStar HSD024F3N6-A00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te HannStar HSD024F3N6-A00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te HannStar HSD024F3N6-A00 ranei atu HannStar LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te HannStar HSD024F3N6-A00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD024F3N6-A00 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te HannStar HSD024F3N6-A00 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te HannStar HSD024F3N6-A00 ranei atu HannStar LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te HannStar HSD024F3N6-A00 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "HSD024F3N6-A00"
- HannStar HSD024F3N6-A00
- HSD024F3N6-A00 raupapa
- HSD024F3N6-A00 te ahua
- HSD024F3N6-A00 utu
- Kaihoko HSD024F3N6-A00

