Aronga
Tauwhāiti
HSD100PXN1-A00-C40

HSD100PXN1-A00-C40 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | HSD100PXN1-A00-C40 |
|---|---|
| Pae Waitohu | HannStar |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.0 inch, 1024×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HSD100PXN1-A00-C40 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | 0 ~ 50 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 60 °C |
HSD100PXN1-A00-C40 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 128 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Taumaha | 265/280g (Typ./Max.) |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Area Mahinga | 202.752×152.064 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 243.8×190.8 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 4.9/7.4 (Typ./Max.) mm |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
| Ko te Tae Rangahau | With Cover Lens |
HSD100PXN1-A00-C40 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 180 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 262K (6-bit) |
| Tae Tae | 50% NTSC (CIE1931) |
| Wā Whakautu | 3/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Te Maama White | 1.25/1.50 (Max.)(5/13 points) |
| Maama te Maama | N |
HSD100PXN1-A00-C40 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | No |
HSD100PXN1-A00-C40 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| Te wa mo te rama | 10K(Min.) (Hours) |
| Whakaoho Whakaoho Rama | 1.63/1.73W (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Included in panel signal interface |
| Papa Pouaka Papa | 5.0V (Typ.) |
HSD100PXN1-A00-C40 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | LVDS |
|---|---|
| Pato Waitohu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 0.3A (Typ.) |
| Whakaoranga Mana Whakahaere | 0.72W (Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | STARCONN - 093F30-B0B01A, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
