HTG13264
| Tauira tauira | HTG13264 |
|---|---|
| Pae Waitohu | White Brand |
| Tuhinga | FSTN-LCD ,2.4 inch, 132×64 |
| Momo Raraunga | FSTN-LCD |
| HTG13264 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Keywords Desc. | Armed with this device with COG13264 screen LCD module |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | FSTN LCD Graphic Module |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 132×64 |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 54 (W) × 30.2 (H) mm (A.A) |
| Te tiro i te rohe | 48.81 (W) × 26.21 (H) mm (V.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 57.5 (W) × 41 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 2 mm |
| Polarizer | Transflective |
| Tae Tae | Black/White (Positive) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Nga Tae Tau | Grayscale |
| Kaiwhakahaere | ST7565 |
| Momo Pupuri | COG |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | Parallel/Serial Data |
| Ngā Tohu Ataahua | 28 Pins |
| Pae Tae | Without |
| Te Tauira Mahi. | -10 ~ 60 °C |
| Tiaki Tārua. | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o White Brand HTG13264.
White Brand HTG13264 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand HTG13264 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand HTG13264 ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand HTG13264 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
White Brand HTG13264 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand HTG13264 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand HTG13264 ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand HTG13264 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "HTG13264"
- White Brand HTG13264
- HTG13264 raupapa
- HTG13264 te ahua
- HTG13264 utu
- Kaihoko HTG13264
