Aronga
Tauwhāiti
HTW-G320240B2
HTW-G320240B2 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | HTW-G320240B2 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Hantuway |
| Tuhinga | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| HTW-G320240B2 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Nga korero | 1/240 duty; 2 in 1 FPC |
HTW-G320240B2 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 320×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | Rectangle |
| Pihanga Pika | 70 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.360×0.360 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.360×0.360 mm (H×V) |
| Area Mahinga | 115.17×86.37 mm (H×V) |
| Bezel Area | 122.0×92.0 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 160×104.7 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 12.0 mm |
| Horo me nga Poaka | Face mounting holes |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
HTW-G320240B2 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | STN, Transmissive |
|---|---|
| Whakaatu Tae | Monochrome () |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Maama te Maama | N |
HTW-G320240B2 Hangarau Hangarau
| Driver IC | Built-in RA8835 |
|---|
HTW-G320240B2 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Penehi Rama | 5.0V (Typ.) |
| Momo Atanga | Included in panel signal interface |
| Papa Pouaka Papa | No |
HTW-G320240B2 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | CPU |
|---|---|
| Pato Waitohu | 8-bit 6080/8080 parallel |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 5.0V (Typ.) |
| Momo Atanga | FPC |
