Aronga
Tauwhāiti
HV101HD1-1E2

HV101HD1-1E2 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | HV101HD1-1E2 |
|---|---|
| Pae Waitohu | HYDIS |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1366×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HV101HD1-1E2 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | 0 ~ 50 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 60 °C |
HV101HD1-1E2 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 155 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 16:9 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.0545×0.1635 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.1635×0.1635 mm (H×V) |
| Area Mahinga | 223.341×125.568 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 234.53×138.97 mm (H×V) |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
HV101HD1-1E2 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | HFFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 400 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 16.7M (8-bit) |
| Tae Tae | 50% NTSC (CIE1931) |
| Wā Whakautu | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | Symmetry |
| Te Maama White | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Maama te Maama | N |
HV101HD1-1E2 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | No |
| Te Whakamahinga Mana Utu | 2.02/2.1/2.16W (Min./Typ./Max.) |
HV101HD1-1E2 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| Penehi Rama | 17.4±0.6V |
| Whakaoho Whakaoho Rama | TBD |
| Momo Atanga | Included in panel signal interface |
| Papa Pouaka Papa | 4.5/12V (Min./Max.) |
HV101HD1-1E2 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | LVDS |
|---|---|
| Pato Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 3.3V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | TBD |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | I-PEX - 20455-040E-12, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
