Aronga
Tauwhāiti
HV121WX2-103
HV121WX2-103 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | HV121WX2-103 |
|---|---|
| Pae Waitohu | BOE HYDIS |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| HV121WX2-103 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tae Mahi | 0 ~ 50 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 60 °C |
HV121WX2-103 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 124 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 16:10 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| Area Mahinga | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
HV121WX2-103 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Whakaatu Tae | 262K (6-bit) |
| Maama te Maama | N |
