KG057QV1CB-G001

| Tauira tauira | KG057QV1CB-G001 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Kyocera |
| Tuhinga | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Momo Raraunga | FSTN-LCD |
| KG057QV1CB-G001 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | STN, Transmissive |
| Area Mahinga | 115.2×86.4 mm |
| Whakaahuatanga | 144×104.8×15.3 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 10:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome |
| Wā Whakautu | |
| Tirohia te Angle | |
| Rautanga | 75Hz |
| Momo Momo | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel Data (4-bit) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Kyocera KG057QV1CB-G001.
Kyocera KG057QV1CB-G001 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera KG057QV1CB-G001 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera KG057QV1CB-G001 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera KG057QV1CB-G001 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Kyocera KG057QV1CB-G001 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Kyocera KG057QV1CB-G001 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Kyocera KG057QV1CB-G001 ranei atu Kyocera LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Kyocera KG057QV1CB-G001 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "KG057QV1CB-G001"
- Kyocera KG057QV1CB-G001
- KG057QV1CB-G001 raupapa
- KG057QV1CB-G001 te ahua
- KG057QV1CB-G001 utu
- Kaihoko KG057QV1CB-G001

