Aronga
Tauwhāiti
LB043WQ3-TH01

LB043WQ3-TH01 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | LB043WQ3-TH01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LB043WQ3-TH01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Aratau Tauira | LB043WQ3 (TH)(01) |
| Tae Mahi | -20 ~ 70 °C |
| Haumaru Ruinga | -30 ~ 80 °C |
LB043WQ3-TH01 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 480×272(RGB) (WQVGA) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Horizontal Stripe |
| Pihanga Pika | 128 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 16:9 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.1980×0.066 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.1980×0.1980 mm (H×V) |
| Mata | Without Polarizer |
| Area Mahinga | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 101.24×62.91 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 1.0±0.04 mm |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
LB043WQ3-TH01 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 0 cd/m² |
| Whakatau Ratonga | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Te whakawhitiwhiti | 15.2% (Typ.)(without Polarizer) |
| Maama te Maama | N |
LB043WQ3-TH01 Pūnaha Ataata
| Momo Momo | No B/L |
|---|
