LB070WV1-TD07

| Tauira tauira | LB070WV1-TD07 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG.Philips LCD |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LB070WV1-TD07 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 152.4×91.44 mm |
| Whakaahuatanga | 165×104.6×5.3 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 400:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Wā Whakautu | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 70/70/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 3 strings WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | TTL (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG.Philips LCD LB070WV1-TD07.
LG.Philips LCD LB070WV1-TD07 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG.Philips LCD LB070WV1-TD07 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG.Philips LCD LB070WV1-TD07 ranei atu LG.Philips LCD LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG.Philips LCD LB070WV1-TD07 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LB070WV1-TD07 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG.Philips LCD LB070WV1-TD07 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG.Philips LCD LB070WV1-TD07 ranei atu LG.Philips LCD LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG.Philips LCD LB070WV1-TD07 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LB070WV1-TD07"
- LG.Philips LCD LB070WV1-TD07
- LB070WV1-TD07 raupapa
- LB070WV1-TD07 te ahua
- LB070WV1-TD07 utu
- Kaihoko LB070WV1-TD07
