LC230W01-B2

| Tauira tauira | LC230W01-B2 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG.Philips LCD |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1280×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LC230W01-B2 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 501.12×300.67 mm |
| Whakaahuatanga | 528×326×35 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Wā Whakautu | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 12 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG.Philips LCD LC230W01-B2.
LG.Philips LCD LC230W01-B2 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG.Philips LCD LC230W01-B2 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG.Philips LCD LC230W01-B2 ranei atu LG.Philips LCD LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG.Philips LCD LC230W01-B2 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LC230W01-B2 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG.Philips LCD LC230W01-B2 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG.Philips LCD LC230W01-B2 ranei atu LG.Philips LCD LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG.Philips LCD LC230W01-B2 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LC230W01-B2"
- LG.Philips LCD LC230W01-B2
- LC230W01-B2 raupapa
- LC230W01-B2 te ahua
- LC230W01-B2 utu
- Kaihoko LC230W01-B2

