LC320W01-SL14

| Tauira tauira | LC320W01-SL14 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG.Philips LCD |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LC320W01-SL14 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 697.68×392.26 mm |
| Whakaahuatanga | 760×450 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 800:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 8/10 (Typ.)(Tr/Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 18 pcs EEFL Embedded (Inverter) |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG.Philips LCD LC320W01-SL14.
LG.Philips LCD LC320W01-SL14 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG.Philips LCD LC320W01-SL14 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG.Philips LCD LC320W01-SL14 ranei atu LG.Philips LCD LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG.Philips LCD LC320W01-SL14 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LC320W01-SL14 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG.Philips LCD LC320W01-SL14 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG.Philips LCD LC320W01-SL14 ranei atu LG.Philips LCD LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG.Philips LCD LC320W01-SL14 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LC320W01-SL14"
- LG.Philips LCD LC320W01-SL14
- LC320W01-SL14 raupapa
- LC320W01-SL14 te ahua
- LC320W01-SL14 utu
- Kaihoko LC320W01-SL14

