Aronga
Tauwhāiti
LC420EUN-SFF1

LC420EUN-SFF1 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | LC420EUN-SFF1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LC420EUN-SFF1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Aratau Tauira | LC420EUN (SF)(F1) |
| Tae Mahi | 0 ~ 50 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 60 °C |
| Nga korero | Surface Luminance, white 3D: 130 cd/m² |
LC420EUN-SFF1 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 52 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 16:9 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.1611×0.4833 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.4833×0.4833 mm (H×V) |
| Taumaha | 9.00/9.50Kgs (Typ./Max.) |
| Mata | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Area Mahinga | 927.94×521.96 mm (H×V) |
| Bezel Area | 936.2×530.2 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 958×559.1 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 17.4/26.6 (Typ./Max.) mm |
| Horo me nga Poaka | Rear mounting holes |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
LC420EUN-SFF1 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 350 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 1400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 16.7M (8-bit) |
| Tae Tae | 68% NTSC (CIE1931) |
| Wā Whakautu | 6 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | Symmetry |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Te Maama White | 1.30 (Max.)(5 points) |
| 3D Whakaatu | |
| Maama te Maama | N |
LC420EUN-SFF1 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | No |
| Te Whakamahinga Mana Utu | 56.1W (Typ.) |
LC420EUN-SFF1 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| Te wa mo te rama | 50K(Typ.) (Hours) |
| Momo Atanga | Connector |
| Papa Pouaka Papa | 50.7/54.6W (Typ./Max.) |
LC420EUN-SFF1 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | LVDS |
|---|---|
| Pato Waitohu | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 12.0V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 450/585mA (Typ./Max.) |
| Whakaoranga Mana Whakahaere | 5.4/7.02W (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | JAE - FI-R51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
