LC470DUJ-SGK1

| Tauira tauira | LC470DUJ-SGK1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LC470DUJ-SGK1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Te whakatau | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Hōputu Pika | RGB Vertical Stripe |
| Whakaaturanga Rawa | 1039.68(W)×584.82(H) mm |
| Bezel Whakatuwhera | - |
| Raina Whakahuahua | 1055.28(W)×601.12(H) ×1.4(D) mm |
| Mata | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Maama | 0 cd/m² |
| Whakatau Ratonga | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Whakaatu Aratau | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Tirohanga Katoa | Symmetry |
| Wā Whakautu | 6/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Te Mataora o te Mata | 0.50+0.50 mm |
| Te whakawhitiwhiti | 6.9% (Typ.)(with Polarizer) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M 70% (CIE1931) |
| Momo Momo | No B/L |
| Rautanga | 60Hz |
| Mata Mata | Without |
| Taumaha Roopu | 1.60Kgs (Typ.) |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins , Connector |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
| Taiao | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 65 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LC470DUJ-SGK1.
LG Display LC470DUJ-SGK1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC470DUJ-SGK1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC470DUJ-SGK1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC470DUJ-SGK1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LC470DUJ-SGK1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC470DUJ-SGK1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC470DUJ-SGK1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC470DUJ-SGK1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LC470DUJ-SGK1"
- LG Display LC470DUJ-SGK1
- LC470DUJ-SGK1 raupapa
- LC470DUJ-SGK1 te ahua
- LC470DUJ-SGK1 utu
- Kaihoko LC470DUJ-SGK1

