LC490DUE-MGA6

| Tauira tauira | LC490DUE-MGA6 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LC490DUE-MGA6 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 1073.78×604 mm |
| Whakaahuatanga | 1097.8×633.5×40.6 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1200:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 68% |
| Wā Whakautu | 6 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LC490DUE-MGA6.
LG Display LC490DUE-MGA6 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC490DUE-MGA6 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC490DUE-MGA6 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC490DUE-MGA6 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LC490DUE-MGA6 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC490DUE-MGA6 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC490DUE-MGA6 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC490DUE-MGA6 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LC490DUE-MGA6"
- LG Display LC490DUE-MGA6
- LC490DUE-MGA6 raupapa
- LC490DUE-MGA6 te ahua
- LC490DUE-MGA6 utu
- Kaihoko LC490DUE-MGA6

