LC490EQY-SLA2

| Tauira tauira | LC490EQY-SLA2 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LC490EQY-SLA2 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Hōputu Pika | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Whirihoranga | RGB Vertical Stripe |
| Area Mahinga | 1073.78(H)×604(V) mm |
| Whakaahuatanga Dim. | 1085.5(H)×617.7(V) ×1.2(D) mm |
| Bezel Area | - |
| Maimoatanga | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Te whakamarama | 0 cd/m² |
| Whakatau Ratonga | 1300:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Whakahaere | Symmetry |
| Wā Whakautu | 6 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Aratau Mahi | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Te Matotoru Tae | - |
| Whakawhiti | 4.89% (Typ.)(with Polarizer) |
| Tae Tautoko | 1.07B 67% (CIE1931) |
| Maama Maama | No B/L |
| Taumaha | 1.80/1.90Kgs (Typ./Max.) |
| Tae Whakatau | 60Hz |
| Pae Tae | Without |
| Momo Atanga | 51 pins V-by-One 8 lane , Connector |
| Whakaaetanga Mana | 12.0V (Typ.) |
| Taiao | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LC490EQY-SLA2.
LG Display LC490EQY-SLA2 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC490EQY-SLA2 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC490EQY-SLA2 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC490EQY-SLA2 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LC490EQY-SLA2 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC490EQY-SLA2 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC490EQY-SLA2 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC490EQY-SLA2 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LC490EQY-SLA2"
- LG Display LC490EQY-SLA2
- LC490EQY-SLA2 raupapa
- LC490EQY-SLA2 te ahua
- LC490EQY-SLA2 utu
- Kaihoko LC490EQY-SLA2

