LC550DUH-PGF2

| Tauira tauira | LC550DUH-PGF2 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LC550DUH-PGF2 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 1209.6×680.4 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 1400:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 120Hz |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | EPI , 100 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LC550DUH-PGF2.
LG Display LC550DUH-PGF2 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC550DUH-PGF2 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC550DUH-PGF2 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC550DUH-PGF2 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LC550DUH-PGF2 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC550DUH-PGF2 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC550DUH-PGF2 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC550DUH-PGF2 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LC550DUH-PGF2"
- LG Display LC550DUH-PGF2
- LC550DUH-PGF2 raupapa
- LC550DUH-PGF2 te ahua
- LC550DUH-PGF2 utu
- Kaihoko LC550DUH-PGF2
