Aronga
Tauwhāiti
LC600EQE-PGF1

LC600EQE-PGF1 Mōhiohio Taketake
| Tauira tauira | LC600EQE-PGF1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,60 inch, 3840×2160 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LC600EQE-PGF1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Aratau Tauira | LC600EQE (PG)(F1) |
| Tae Mahi | 0 ~ 50 °C |
| Haumaru Ruinga | -20 ~ 60 °C |
| Nga korero | Surface Luminance, white 3D: 150 cd/m² |
LC600EQE-PGF1 Ngā Hangarau Hangarau
| Whakatau Whakamutunga | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
|---|---|
| Pihikete Pika | RGB Vertical Stripe |
| Pihanga Pika | 74 PPI |
| Whakaaro Ratonga | 16:9 (H:V) |
| Factor Puka | Flat Rectangle Display |
| Poutoro Poto | 0.11435×0.34305 mm (H×V) |
| Pika Pihanga | 0.34305×0.34305 mm (H×V) |
| Taumaha | 19.5/21.5Kgs (Typ./Max.) |
| Mata | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Area Mahinga | 1317.31×740.988 mm (H×V) |
| Rautaki Whakahuahua | 1333.8×762.7 mm (H×V) |
| Whakaaturanga Whakahuahua | 13.7/37.7 (Typ./Max.) mm |
| Nga Whenua Whenua ranei | Landscape type |
| Pae Tae | Without |
LC600EQE-PGF1 Ngā Āhuahira Arotahi
| Whakaatu Aratau | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Maama | 400 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Whakaatu Tae | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| Tae Tae | 72% NTSC (CIE1931) |
| Wā Whakautu | 6 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | Symmetry |
| Te tae matomato Kakano | Wx:0.291; Wy:0.288 |
| Te Maama White | 1.54 (Max.)(9 points) |
| 3D Whakaatu | |
| Maama te Maama | N |
LC600EQE-PGF1 Hangarau Hangarau
| Putanga Poutū | 60Hz |
|---|---|
| Whakaaro Whakamuri | No |
| Te Whakamahinga Mana Utu | 104.0W (Typ.) |
LC600EQE-PGF1 Pūnaha Ataata
| Tumuaki Poko | Edge light type |
|---|---|
| Momo Momo | WLED |
| Te wa mo te rama | 50K(Typ.) (Hours) |
| Penehi Rama | 78±5.2V |
| Rama i teianei | 105±6mA |
| Whakaoho Whakaoho Rama | 98.3/110.8W (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Papa Pouaka Papa | No |
LC600EQE-PGF1 Atanga Waitohu
| Waitohu Waitohu | V-by-One |
|---|---|
| Pato Waitohu | V-by-One 8 lane |
| Putanga o te Whakauru mo te Paewhiri | 12.0V (Typ.) |
| Te Whakauru Naianei mo te Paewhiri | 475/618mA (Typ./Max.) |
| Whakaoranga Mana Whakahaere | 5.7/7.41W (Typ./Max.) |
| Momo Atanga | Connector |
| Atanga Waitohu | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
