LD420WUB-SCB1

| Tauira tauira | LD420WUB-SCB1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LD420WUB-SCB1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 930.25×523.25 mm |
| Whakaahuatanga | 956.4×549.4×54.5 mm , Videowall Seam 26.2 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 10%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1200:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + Dithering) |
| Wā Whakautu | 9 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | CCFL Embedded (Inverter) |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8/10-bit) , 51 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LD420WUB-SCB1.
LG Display LD420WUB-SCB1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LD420WUB-SCB1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LD420WUB-SCB1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LD420WUB-SCB1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LD420WUB-SCB1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LD420WUB-SCB1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LD420WUB-SCB1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LD420WUB-SCB1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LD420WUB-SCB1"
- LG Display LD420WUB-SCB1
- LD420WUB-SCB1 raupapa
- LD420WUB-SCB1 te ahua
- LD420WUB-SCB1 utu
- Kaihoko LD420WUB-SCB1
